ELK KIND IS UNIEK!

het personeel van sint-rita

Barie

Allaraj

Voor- en naschoolse opvang & vaste medewerker keuken en poets

Nele

Appeltans

Leerkracht
nele.appeltans@sint-ritaschool.be

Karin

Bamps

Leerkracht
karin.bamps@sint-ritaschool.be

Katrien

Bamps

Leerkracht
katrien.bamps@sint-ritaschool.be

Annick

Brugmans

Leerkracht
annick.brugmans@sint-ritaschool.be

Sofie

Brugmans

Bijzondere leermeester lichamelijke opvoeding
sofie.brugmans@sint-ritaschool.be

Patricia

Castermans

Leerkracht
patricia.castermans@sint-ritaschool.be

Els

Champagne

Leerkracht
els.champagne@sint-ritaschool.be

Vanessa

Cleeren

Administratief medewerker
secretariaat@sint-ritaschool.be

Annick

Coenen

Leerkracht
annick.coenen@sint-ritaschool.be

Caroline

Creemers

Leerkracht
caroline.creemers@sint-ritaschool.be

Ingrid

Cresens

Leerkracht
ingrid.cresens@sint-ritaschool.be

Aline

Doupagne

Leerkracht
aline.doupagne@hesbania.net

Edith

Eyben

Voor- en naschoolse opvang

Erica

Geladé

Medewerker boekhouding

Janne

Geldhof

Leerkracht
janne.geldhof@sint-ritaschool.be

Inge

Gijsen

Leerkracht
inge.gijsen@sint-ritaschool.be

Mieke

Haven

Leerkracht
mieke.haven@sint-ritaschool.be

Inge

Herman

Leerkracht
inge.herman@sint-ritaschool.be

Chris

Houwaer

Beleidsondersteuner - Zorgcoördinator kleuterafdelingen
chris.houwaer@sint-ritaschool.be
0499 35 64 25

Nathalie

Jacques

Leerkracht
nathalie.jacques@sint-ritaschool.be

Sarah

Jansens

Leerkracht
sarah.jansens@sint-ritaschool.be

Luc

Kempeneers

Directeur
directie@sint-ritaschool.be
0474 41 56 42

Sarah

Leflot

Leerkracht
sarah.leflot@sint-ritaschool.be

An

Lenaerts

Leerkracht
an.lenaerts@sint-ritaschool.be

Ingrid

Lindekens

Leerkracht - zorgcoördinator
ingrid.lindekens@sint-ritaschool.be

Geert

Loonbeek

ICT-coördinator

Lieze

Machiels

Kinderverzorgster

Sophie

Maes

Leerkracht
sophie.maes@sint-ritaschool.be

Anne

Marsée

Leerkracht
anne.marsee@sint-ritaschool.be

Sara

Meers

Leerkracht
sara.meers@hesbania.net

Sandra

Nelis

Leerkracht
sandra.nelis@sint-ritaschool.be

Thomas

Odeurs

Leerkracht
thomas.odeurs@sint-ritaschool.be

Vera

Peeters

Voor- en naschoolse opvang en vaste medewerker keuken

Hilde

Pleumeekers

Leerkracht
hilde.pleumeekers@sint-ritaschool.be

Gert

Putzeys

Bijzondere leermeester lichamelijke opvoeding
gert.putzeys@sint-ritaschool.be

Saar

Roosen

Leerkracht
saar.roosen@sint-ritaschool.be

Monique

Ruymen

Vaste medewerker boekhouding

Freddy

Sacré

Vaste medewerker klusjesman

Katleen

Stas

Leerkracht
katleen.stas@sint-ritaschool.be

Marc

Thonissen

Leerkracht
marc.thonissen@sint-ritaschool.be

Annelies

Tilkens

Leerkracht
annelies.tilkens@sint-ritaschool.be

Lore

Tilkens

Zorgjuf/Ondersteuner/Bijzondere leermeester lichamelijke opvoeding
lore.tilkens@hesbania.net

An

Van Broeck

Zorgcoördinator
an.vanbroeck@sint-ritaschool.be

Eline

Van Herpe

Leerkracht
eline.vanherpe@sint-ritaschool.be

Koen

Vanlangendonck

Bijzondere leermeester lichamelijke opvoeding
koen.vanlangendonck@sint-ritaschool.be

Jessie

Vanrijckel

Leerkracht
jessie.vanrijckel@sint-ritaschool.be

Emma

Velaers

Leerkracht
emma.velaers@hesbania.net

Saskia

Vorstermans

Leerkracht
saskia.vorstermans@sint-ritaschool.be

Mariëlle

Wijnants

Leerkracht
marielle.wijnants@sint-ritaschool.be

Isabelle

Wils

Kinderverzorgster, medewerker eetzaal en ondersteuning

Irina

Yermolovich

Vaste medewerker keuken

Kris

Zwerts

Vaste medewerker preventieadviseur
Paqt
Advocom
Doublegum
M Comfort bv
Raf Thijs
Tim Heynen

info@sint-ritaschool.be
ikbeslis.be
GDPR

Online geslaagd door: www.doublegum.be