ELK KIND IS UNIEK!

het personeel van sint-rita

Barie

Allaraj

Voor- en naschoolse opvang & vaste medewerker keuken en poets

Nele

Appeltans

leerkracht
nele.appeltans@sint-ritaschool.be

Karin

Bamps

Leerkracht
karin.bamps@sint-ritaschool.be

Katrien

Bamps

Leerkracht
katrien.bamps@sint-ritaschool.be

Natasja

Boonen

Secretariaat
boekhouding@sint-ritaschool.be

Annick

Brugmans

Leerkracht
annick.brugmans@sint-ritaschool.be

Sofie

Brugmans

Bijzondere leermeester lichamelijke opvoeding
sofie.brugmans@sint-ritaschool.be

Kaat

Brugmans

Leerkracht zorgverbreding en ondersteuning
kaat.brugmans@sint-ritaschool.be

Patricia

Castermans

Leerkracht
patriciacastermans@sint-ritaschool.be

Els

Champagne

leerkracht
els.champagne@sint-ritaschool.be

Annick

Coenen

Leerkracht
annick.coenen@sint-ritaschool.be

Ingrid

Cresens

Leerkracht
ingrid.cresens@sint-ritaschool.be

Joris

Das

Bijzondere leermeester lichamelijke opvoeding
joris.das@sint-ritaschool.be

Gerda

Debruyn

Kinderverzorgster
gerda.debruyn@sint-ritaschool.be

Michaël

Delooz

Zorgcoördinator
zorg@sint-ritaschool.be

Edith

Eyben

Voor- en naschoolse opvang

Christel

Gielen

Kinderverzorgster

Kelly

Gillaer

Bijzondere leermeester lichamelijke opvoeding

Mieke

Haven

Leerkracht
mieke.haven@sint-ritaschool.be

Inge

Herman

Leerkracht
inge.herman@sint-ritaschool.be

Linda

Herten

Secretariaat
secretariaat@sint-ritaschool.be

Chris

Houwaer

Verantwoordelijke kleuterafdelingen - Zorgcoördinator kleuterafdelingen
chris.houwaer@sint-ritaschool.be
0499 35 64 25

Nathalie

Jacques

leerkracht
nathalie.jacques@sint-ritaschool.be

Sarah

Jansens

Leerkracht

Luc

Kempeneers

Directeur
directie@sint-ritaschool.be
0474 41 56 42

Sarah

Leflot

Leerkracht
sarah.leflot@sint-ritaschool.be

An

Lenaerts

Leerkracht
an.lenaerts@sint-ritaschool.be

Ingrid

Lindekens

Leerkracht
ingrid.lindekens@sint-ritaschool.be

Geert

Loonbeek

ICT-coördinator

Sophie

Maes

Leerkracht
sophie.maes@sint-ritaschool.be

Anne

Marsée

Leerkracht
anne.marsee@sint-ritaschool.be

Hanne

Menten

Leerkracht
hanne.menten@sint-ritaschool.be

Sandra

Nelis

Leerkracht
sandra.nelis@sint-ritaschool.be

Thomas

Odeurs

Leerkracht
thomas.odeurs@sint-ritaschool.be

Deborah

Olivieri

Voor- en naschoolse opvang & Vaste medewerker keuken en poets

Hilde

Pleumeekers

Leerkracht
hilde.pleumeekers@sint-ritaschool.be

Gert

Putzeys

Bijzondere leermeester lichamelijke opvoeding
gert.putzeys@sint-ritaschool.be

Saar

Roosen

Leerkracht
saar.roosen@sint-ritaschool.be

Monique

Ruymen

Vaste medewerker boekhouding

Freddy

Sacré

Vaste medewerker klusjesman

Sarah

Schrijvers

Voor- en naschoolse opvang & vaste medewerker keuken

Katleen

Stas

Leerkracht
katleen.stas@sint-ritaschool.be

Marc

Thonissen

Leerkracht
marc.thonissen@sint-ritaschool.be

Annelies

Tilkens

Leerkracht
annelies.tilkens@sint-ritaschool.be

An

Van Broeck

Leerkracht
an.vanbroeck@sint-ritaschool.be

Eline

Van Herpe

Leerkracht
eline.vanherpe@sint-ritaschool.be

Koen

Vanlangendonck

Bijzondere leermeester lichamelijke opvoeding
koen.vanlangendonck@sint-ritaschool.be

Jessie

Vanrijckel

Leerkracht
jessie.vanrijckel@sint-ritaschool.be

Saskia

Vorstermans

Leerkracht
saskia.vorstermans@sint-ritaschool.be

Ine

Vos

Kinderverzorgster

Mariëlle

Wijnants

Leerkracht
mariëlle.wijnants@sint-ritaschool.be

Barbara

Willems

Zorgcoördinator
barbara.willems@sint-ritaschool.be

Isabelle

Wils

Kinderverzorgster, medewerker eetzaal en ondersteuning

Irina

Yermolovich

Vaste medewerker keuken

Kris

Zwerts

Vaste medewerker preventieadviseur
Berekend
paqt
Caleche
Apotheek lize Herbots
Aveve
'tzandmanneke

info@sint-ritaschool.be
ikbeslis.be
GDPR

Online geslaagd door: www.doublegum.be