ELK KIND IS UNIEK!

personeel Kleuterschool Kabouterland

Instappers & 1e kleuterklas

Katrien

Bamps

Leerkracht
katrien.bamps@sint-ritaschool.be

Els

Champagne

Leerkracht
els.champagne@sint-ritaschool.be

Sandra

Nelis

Leerkracht
sandra.nelis@sint-ritaschool.be

Lore

Tilkens

Leerkracht
lore.tilkens@hesbania.net

2e kleuterklas

Inge

Gijsen

Leerkracht
inge.gijsen@sint-ritaschool.be

Katleen

Stas

Leerkracht
katleen.stas@sint-ritaschool.be

3e kleuterklas

Nathalie

Jacques

Leerkracht
nathalie.jacques@sint-ritaschool.be

Anne

Marsée

Leerkracht
anne.marsee@sint-ritaschool.be

Andere en overkoepelende medewerkers

Sofie

Brugmans

Bijzondere leermeester lichamelijke opvoeding
sofie.brugmans@sint-ritaschool.be

Erica

Geladé

Medewerker boekhouding

Chris

Houwaer

Beleidsondersteuner - Zorgcoördinator kleuterafdelingen
chris.houwaer@sint-ritaschool.be
0499 35 64 25

Ingrid

Lindekens

Leerkracht - zorgcoördinator
ingrid.lindekens@sint-ritaschool.be

Geert

Loonbeek

ICT-coördinator

Lieze

Machiels

Kinderverzorgster

Vera

Peeters

Voor- en naschoolse opvang en vaste medewerker keuken

Monique

Ruymen

Vaste medewerker boekhouding

Isabelle

Wils

Kinderverzorgster, medewerker eetzaal en ondersteuning

Kris

Zwerts

Vaste medewerker preventieadviseur
Bart Lemmens
KineAcu
Kinecare
Advocom
Doublegum
plevoets

info@sint-ritaschool.be
ikbeslis.be
GDPR

Online geslaagd door: www.doublegum.be