ELK KIND IS UNIEK!

personeel Kleuterschool Kabouterland

Instappers & 1e kleuterklas

Karin

Bamps

Leerkracht
karin.bamps@sint-ritaschool.be

Katrien

Bamps

Leerkracht
katrien.bamps@sint-ritaschool.be

Els

Champagne

leerkracht
els.champagne@sint-ritaschool.be

Sandra

Nelis

Leerkracht
sandra.nelis@sint-ritaschool.be

2e kleuterklas

Katleen

Stas

Leerkracht
katleen.stas@sint-ritaschool.be

Annelies

Tilkens

Leerkracht
annelies.tilkens@sint-ritaschool.be

3e kleuterklas

Nathalie

Jacques

leerkracht
nathalie.jacques@sint-ritaschool.be

Anne

Marsée

Leerkracht
anne.marsee@sint-ritaschool.be

Andere en overkoepelende medewerkers

Sofie

Brugmans

Bijzondere leermeester lichamelijke opvoeding
sofie.brugmans@sint-ritaschool.be

Gerda

Debruyn

Kinderverzorgster
gerda.debruyn@sint-ritaschool.be

Christel

Gielen

Kinderverzorgster

Chris

Houwaer

Verantwoordelijke kleuterafdelingen - Zorgcoördinator kleuterafdelingen
chris.houwaer@sint-ritaschool.be
0499 35 64 25

Geert

Loonbeek

ICT-coördinator

Monique

Ruymen

Vaste medewerker boekhouding

Sarah

Schrijvers

Voor- en naschoolse opvang & vaste medewerker keuken

Isabelle

Wils

Kinderverzorgster, medewerker eetzaal en ondersteuning

Kris

Zwerts

Vaste medewerker preventieadviseur
Tineke Van Roey
Berekend
Pro Aktief
Impermo
Caleche
'tzandmanneke

info@sint-ritaschool.be
ikbeslis.be
GDPR

Online geslaagd door: www.doublegum.be