ELK KIND IS UNIEK!

personeel lagere school Gazo

1e leerjaar

Ingrid

Cresens

Leerkracht
ingrid.cresens@sint-ritaschool.be

Sarah

Leflot

Leerkracht
sarah.leflot@sint-ritaschool.be

Hanne

Menten

Leerkracht
hanne.menten@sint-ritaschool.be

Jessie

Vanrijckel

Leerkracht
jessie.vanrijckel@sint-ritaschool.be

2e leerjaar

Annick

Coenen

Leerkracht
annick.coenen@sint-ritaschool.be

Mieke

Haven

Leerkracht
mieke.haven@sint-ritaschool.be

Hanne

Menten

Leerkracht
hanne.menten@sint-ritaschool.be

Mariëlle

Wijnants

Leerkracht
mariëlle.wijnants@sint-ritaschool.be

3e leerjaar

Inge

Herman

Leerkracht
inge.herman@sint-ritaschool.be

Hanne

Menten

Leerkracht
hanne.menten@sint-ritaschool.be

Hilde

Pleumeekers

Leerkracht
hilde.pleumeekers@sint-ritaschool.be

Saar

Roosen

Leerkracht
saar.roosen@sint-ritaschool.be

An

Van Broeck

Leerkracht
an.vanbroeck@sint-ritaschool.be

4e leerjaar

Patricia

Castermans

Leerkracht
patriciacastermans@sint-ritaschool.be

Hanne

Menten

Leerkracht
hanne.menten@sint-ritaschool.be

Saskia

Vorstermans

Leerkracht
saskia.vorstermans@sint-ritaschool.be

5e leerjaar

An

Lenaerts

Leerkracht
an.lenaerts@sint-ritaschool.be

Marc

Thonissen

Leerkracht
marc.thonissen@sint-ritaschool.be

Eline

Van Herpe

Leerkracht
eline.vanherpe@sint-ritaschool.be

6e leerjaar

Annick

Brugmans

Leerkracht
annick.brugmans@sint-ritaschool.be

Sophie

Maes

Leerkracht
sophie.maes@sint-ritaschool.be

Thomas

Odeurs

Leerkracht
thomas.odeurs@sint-ritaschool.be

Andere en overkoepelende medewerkers

Natasja

Boonen

Secretariaat
boekhouding@sint-ritaschool.be

Kaat

Brugmans

Leerkracht zorgverbreding en ondersteuning
kaat.brugmans@sint-ritaschool.be

Joris

Das

Bijzondere leermeester lichamelijke opvoeding
joris.das@sint-ritaschool.be

Michaël

Delooz

Zorgcoördinator
zorg@sint-ritaschool.be

Edith

Eyben

Voor- en naschoolse opvang

Linda

Herten

Secretariaat
secretariaat@sint-ritaschool.be

Geert

Loonbeek

ICT-coördinator

Deborah

Olivieri

Voor- en naschoolse opvang & Vaste medewerker keuken en poets

Gert

Putzeys

Bijzondere leermeester lichamelijke opvoeding
gert.putzeys@sint-ritaschool.be

Monique

Ruymen

Vaste medewerker boekhouding

Koen

Vanlangendonck

Bijzondere leermeester lichamelijke opvoeding
koen.vanlangendonck@sint-ritaschool.be

Barbara

Willems

Zorgcoördinator
barbara.willems@sint-ritaschool.be

Irina

Yermolovich

Vaste medewerker keuken

Kris

Zwerts

Vaste medewerker preventieadviseur
SKILL Interieur
Bart Lemmens
Pro Aktief
Advocom
R2I
'tzandmanneke

info@sint-ritaschool.be
ikbeslis.be
GDPR

Online geslaagd door: www.doublegum.be