ELK KIND IS UNIEK!

personeel lagere school Gazo

1e leerjaar

Caroline

Creemers

Leerkracht
caroline.creemers@sint-ritaschool.be

Ingrid

Cresens

Leerkracht
ingrid.cresens@sint-ritaschool.be

Sarah

Leflot

Leerkracht
sarah.leflot@sint-ritaschool.be

Jessie

Vanrijckel

Leerkracht
jessie.vanrijckel@sint-ritaschool.be

Emma

Velaers

Leerkracht
emma.velaers@hesbania.net

2e leerjaar

Annick

Coenen

Leerkracht
annick.coenen@sint-ritaschool.be

Caroline

Creemers

Leerkracht
caroline.creemers@sint-ritaschool.be

Janne

Geldhof

Leerkracht
janne.geldhof@sint-ritaschool.be

Mieke

Haven

Leerkracht
mieke.haven@sint-ritaschool.be

Sara

Meers

Leerkracht
sara.meers@hesbania.net

Mariëlle

Wijnants

Leerkracht
marielle.wijnants@sint-ritaschool.be

3e leerjaar

Caroline

Creemers

Leerkracht
caroline.creemers@sint-ritaschool.be

Janne

Geldhof

Leerkracht
janne.geldhof@sint-ritaschool.be

Inge

Herman

Leerkracht
inge.herman@sint-ritaschool.be

Sarah

Jansens

Leerkracht
sarah.jansens@sint-ritaschool.be

Hilde

Pleumeekers

Leerkracht
hilde.pleumeekers@sint-ritaschool.be

Emma

Velaers

Leerkracht
emma.velaers@hesbania.net

4e leerjaar

Patricia

Castermans

Leerkracht
patricia.castermans@sint-ritaschool.be

Caroline

Creemers

Leerkracht
caroline.creemers@sint-ritaschool.be

Janne

Geldhof

Leerkracht
janne.geldhof@sint-ritaschool.be

Sara

Meers

Leerkracht
sara.meers@hesbania.net

Saskia

Vorstermans

Leerkracht
saskia.vorstermans@sint-ritaschool.be

5e leerjaar

Caroline

Creemers

Leerkracht
caroline.creemers@sint-ritaschool.be

Janne

Geldhof

Leerkracht
janne.geldhof@sint-ritaschool.be

An

Lenaerts

Leerkracht
an.lenaerts@sint-ritaschool.be

Saar

Roosen

Leerkracht
saar.roosen@sint-ritaschool.be

Marc

Thonissen

Leerkracht
marc.thonissen@sint-ritaschool.be

Eline

Van Herpe

Leerkracht
eline.vanherpe@sint-ritaschool.be

6e leerjaar

Annick

Brugmans

Leerkracht
annick.brugmans@sint-ritaschool.be

Caroline

Creemers

Leerkracht
caroline.creemers@sint-ritaschool.be

Sophie

Maes

Leerkracht
sophie.maes@sint-ritaschool.be

Thomas

Odeurs

Leerkracht
thomas.odeurs@sint-ritaschool.be

Emma

Velaers

Leerkracht
emma.velaers@hesbania.net

Andere en overkoepelende medewerkers

Vanessa

Cleeren

Administratief medewerker
secretariaat@sint-ritaschool.be

Caroline

Creemers

Leerkracht
caroline.creemers@sint-ritaschool.be

Erica

Geladé

Medewerker boekhouding

Geert

Loonbeek

ICT-coördinator

Gert

Putzeys

Bijzondere leermeester lichamelijke opvoeding
gert.putzeys@sint-ritaschool.be

Monique

Ruymen

Vaste medewerker boekhouding

Mimouna

Srour

Naschoolse opvang en vaste medewerker eetzaal

An

Van Broeck

Zorgcoördinator
an.vanbroeck@sint-ritaschool.be

Koen

Vanlangendonck

Bijzondere leermeester lichamelijke opvoeding
koen.vanlangendonck@sint-ritaschool.be

Irina

Yermolovich

Vaste medewerker keuken

Kris

Zwerts

Vaste medewerker preventieadviseur
Doublegum
plevoets
KineAcu
Advocom
Bart Lemmens
Kinecare

info@sint-ritaschool.be
ikbeslis.be
GDPR

Online geslaagd door: www.doublegum.be